Bielsko-Biała: Akcja rekrutacyjna

W miniony weekend członkowie oddziału Bielsko-Biała, przeprowadzili uliczną akcję rekrutacyjną. Wszyscy biorący w niej udział spotkali się w jednym miejscu i razem ruszyli na Rynek, który stanowi zabytkową cześć miasta i jest jednym z najbardziej lubianych miejsc, gdzie mieszkańcy spędzają swój wolny czas.

 

Akcja polegała na rozdawaniu ulotek, które miały przypięte adresy mailowe, pod którymi można kontaktować się z naszą organizacją. Tym razem, przyjęliśmy założenie, że kierujemy się głównie w stronę ludzi młodych.
Po wykonaniu zadania wstępnie omówiliśmy drugą edycję akcji rekrutacyjnej, która będzie miała miejsce we wrześniu. Już wiadomo, ze będzie ona miała trochę inny charakter.

One Comment

  1. Dobra akcja! Dobrze, żeby było widać,że ONR działa i istnieje w Bielsku!
    Namawiam również do akcji protestacyjnych równoleglych do tych w Warszawie czy akcji ku uczeniu nie tylko akcji które odbyły się w W-wie,ale także z ruchami narodowymi lokalnymi-nawet wyzwalanie Bielska spod okupacji niemieckiej -nawet gdy byli to żołnieże WP, a gdzie zginęli w czasie działań operacyjnych w czasie forsowania Odry; młodzi to byli ludzie,niskim stopniem wojskowym,którzy wg mnie niesłusznie przez prof.Cenckiewicza zostali nazwani bandytami ,a ich cmentarz nad Odrą
    przy forsowaniu Odry,gdzie zginęli pokazuje,że wcieleni do armii bohatersko oddali życie za niszczenie obcego najeżdzcy!
    Należę do Ruchu Narodowego i urodziłam się w Bielsku!
    Będę uczestniczyć w tych akcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *