Rekrutacja

 

Bliskie są Tobie wartości katolickie i narodowe? Podobają Ci się nasze inicjatywy? Chcesz przekuć swoją miłość do Ojczyzny w czyn i codzienny aktywizm na rzecz przyszłych pokoleń? Czujesz, że nadszedł ten moment kiedy warto się zaangażować w działalność narodową? Nie zwlekaj! Dołącz do nas już teraz!

 

Obóz Narodowo-Radykalny jest ruchem wszechstronnym, w całym kraju poruszane są różnego rodzaje inicjatywy w zależności od umiejętności działaczy. Dlatego też miejsce u nas znajdzie lekarz, informatyk, prawnik czy student. Osoby pracujące w wielkopowierzchniowych firmach też mogą wnieść swoje umiejętności do organizacji, prywatni przedsiębiorcy również. Osoby, które w swoich zainteresowaniach mają styczność z survivalem czy sztukami walki, także mogą wypracować swoje umiejętności dla działaczy w formie podstawowych szkoleń i informacji. Osoby natury pro-społecznej czy kulturowej również mogą przyczynić się do rozwoju organizacji. Studenci historii, politologii, językoznawstwa, ekonomii i innych przedmiotów ścisłych są mile widziani. ONR jest to organizacja podnosząca umiejętności wszystkich działaczy poprzez wzajemną współpracę członków, oddziałów i brygad. Dlatego mit o zamkniętej grupie wzajemnej adoracji jest fałszywy. Oczywiście kwestie ideowo-wychowawcze, polityczne również są zadaniami, którymi się zajmujemy.

 

Aby dołączyć do Brygady Górnośląskiej ONR wystarczy wypełnić ankietę rekrutacyjną. W ciągu maksymalnie kilkunastu dni skontaktujemy się z Tobą. 

Pytania związane z ankietą, jak i inne wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail: brygadagornoslaska@onr.com.pl